פרויקט סיפורי מעשיות – בואו להיות שותפים שלנו!

פרויקט סיפורי מעשיות – בואו להיות שותפים שלנו!

בואו להיות שותפים שלנו בפרויקט מיוחד לכבוד יום ההילולה של רבי נחמן מברסלב: מהדורה מחודשת לספר סיפורי מעשיות עם פירושו של הרב אריה קפלן ז”ל! הזדמנות שאסור לפספס!

סיפורי מעשיות – הוא הספר שנכתב במיוחד לדור שלנו! (מה שעדיין זמין מסומן בקוביות הלבנות, מה שכבר נרכש מסומן בקוביות האפורות. כל אופציה נמכרת פעם אחת בלבד!)

“בְּאוֹתוֹ הַזְּמַן שֶׁהִתְחִיל רַבֵּנוּ, זִכְרוֹנוֹ לִבְרָכָה, לַעֲסֹק בְּסִיפּוּרֵי מַעֲשִׂיּוֹת אָמַר בְּפֵרוּשׁ בָּזֶה הַלָּשׁוֹן: הִנְנִי אַתְחִיל לְסַפֵּר מַעֲשִׂיּוֹת, (אִיךְ וֶועל שׁוֹין אָן הֵייבְּן מַעֲשִׂיּוֹת דֶּער צֵילִין), וְכַוָוּנוֹת דְּבָרָיו הָיָה, כְּמוֹ שֶׁאוֹמֵר מֵאַחַר שֶׁאֵינוֹ מוֹעִיל לָכֶם לָשׁוּב אֶל הַשֵּׁם יִתְבָּרַךְ עַל יְדֵי הַתּוֹרוֹת וְהַשִּׂיחוֹת הַקְּדוֹשׁוֹת וְכַיּוֹצֵא בָזֶה מַה שֶּׁעָסַק בִּיגִיעוֹת גְּדוֹלוֹת כָּל יָמָיו לַהֲשִׁיבֵנוּ אֶל הַשֵּׁם יִתְבָּרַךְ בֶּאֱמֶת לַאֲמִתּוֹ וּמֵאַחַר שֶׁאֵינוֹ מוֹעִיל כָּל אֵלֶּה עַל כֵּן הוּא מַתְחִיל לַעֲסֹק בְּסִיפּוּרֵי מַעֲשִׂיּוֹת” (מתוך ההקדמה)

לפני כמעט 40 שנים אנו, במכון נחלת צבי, עשינו מעשה מהפכני! – תרגמנו את הספר סיפורי מעשיות הקדוש של רבי נחמן לאנגלית על ידי הגאון רבי אריה קפלן ז”ל. וכדי להפוך את היצירה למובנת ומונגשת עוד יותר – הוספנו את פירושו של רבי אריה קפלן בסוף כל עמוד.

ספר זה הוא רב המכר הראשון והמוביל שלנו!

עכשיו, לראשונה, אנחנו מתרגמים את הפירוש המיוחד של הרב קפלן לשפה העברית בתקווה שיהיה זה רב מכר מספר אחד גם בקרב הקוראים בשפה העברית. אתם מוזמנים להתרשם מסיפור המעשייה הראשון – מעשה מאבידת בת מלך עם ביאורים של הרב קפלן למהדורה המחודשת בלינק הזה!

ולא רק, אנחנו משדרגים את הספר בשפה האנגלית ומוסיפים שיפורים משמעותיים – אותיות מאירות עיניים כדי שיהיה נוח לקריאה וקל ללימוד! שהרי כל אדם מבין, שקשה לקרוא מתוך ספר שהודפס לפני 40 שנים, לכן כיוונו בעשייה זו להתמקד בעיצוב ואיחוד הספר היקר הזה – סיפורי מעשיות שקיים היום, והחלטנו להדפיס אותו שוב במהדורה מחודשת.

אנחנו בטוחים שאתם מתרגשים בדיוק כמונו! לכן אנו מציעים עכשיו מגוון אפשרויות לקהל הרחב לזכות ולקחת חלק בהוצאה מיוחדת זו, בפרויקט הייחודי ומעורר ההשראה הזה לפי תכניות תמיכה ותרומה שונות, שזו כמובן זכות עצומה ואדירה שבוודאי תרצו להיות שותפים בה.

הקליקו כאן והצטרפו לכל מי שכבר לקח חלק בפרויקט הנפלא הזה!